autor: #POJEJSTRONIE

Zespół #POJEJSTRONIE

Prawnik/rozwodnik/ojciec i prawniczka/rozwódka/matka…
Duet działający na rzecz kobiet, wspierający je na każdym etapie wyjścia z przemocowego środowiska. Z ogromnym zaangażowaniem i powodzeniem prowadzący portal „pojejstronie” i kanały social media, na których dzielą się z kobietami wsparciem i swoją wiedzą dotyczącą walki o nowe, lepsze życie.

Ona o nim: Pasjonat prawa rodzinnego, wybitny specjalista w jego zakresie. Lata doświadczenia zawodowego i życiowego pozwoliły mu poznać wszystkie barwy okołorozwodowej tęczy. Niezwykle profesjonalny, zaangażowany, a przy tym niebywale empatyczny. Jeden z nielicznych mężczyzn, a zapewne jedyny prawnik- mężczyzna murem stojący za kobietami. Laureat Wyróżnienia Białej Wstążki za zaangażowanie w faktyczną i bezinteresowną walkę o poprawę bezpieczeństwa i jakości życia kobiet i ich dzieci, dotkniętych zjawiskiem szeroko pojętej przemocy domowej. Realne wsparcie procesowe i życiowe swoich klientek. Z natury lew, który nigdy nie odpuszcza i uparcie walczy o nowe, lepsze życie dla Pań, które wspiera.
On o niej: Pasjonatka nowego życia, entuzjastka pracy nad sobą. Kilka lat temu pewien pan zresetował jej życie, a ona podniosła się i stoczyła wieloletnią heroiczną walkę o dziecko, o przeżycie, o to by dać sobie szansę na bycie najlepszą wersją siebie. Prawo rodzinne nie ma przed nią żadnych tajemnic. Zawodowo i życiowo doświadczona w tematyce okołorozstaniowej. Doskonale obeznana w meandrach procesowych, mediacji, ale i rozwoju osobistym. Zagorzała propagatorka działań antyprzemocowych. Kobieta z biglem, dystansem i ogromnym poczuciem humoru.
Udowadniamy, że nie ma sytuacji bez wyjścia. O wszystko możecie w życiu zawalczyć, bo macie je jedno i ma być najlepsze na jakie Was stać. Kobietom, które wspieramy pomagamy przetrwać, przeżyć i rozgościć się w nowym, lepszym, życiu. Bez karcenia, krytykowania, oceniania, prosto, życiowo, czasem gorzko, a czasem na słodko pomagamy uwierzyć, że też dadzą radę. Stoimy po Ich stronie i robimy wszystko by nie czuły się osamotnione.