HOLENDER UPOZOROWAŁ WŁASNE PORWANIE. NIE CHCIAŁ POWIEDZIEĆ ŻONIE, ŻE JEDZIE DO POLSKI

autor: #POJEJSTRONIE
1 minuta ⤵️ – czas czytania

Dobry wieczór 😊

Dziś „na luzie”… ciekawa historia… sensacyjno-miłosna 😜

Czego to facet nie zrobi gdy poczuje motyle w… podbrzuszu 😜😜😜

„Do policjantów z Mokotowa zgłosił się 43-letni obywatel Holandii, który zgłosił, że został porwany przez trzech mężczyzn ukraińskiego lub rosyjskiego pochodzenia i cudem udało mu się uciec. Policjanci błyskawicznie rozpoczęli śledztwo, ale wkrótce okazało się, że porwanie zostało sfingowane. Holender upozorował zdarzenie, bo chciał usprawiedliwić przed żoną swój nagły przyjazd do Polski.”

„Sprawa początkowo wyglądała bardzo poważnie. Mając do czynienie z międzynarodowym uprowadzeniem policjanci rozpoczęli szereg procedur, między innymi powiadomili Komendę Główną Policji, Ambasadę Holandii, zabezpieczyli samochód, żeby zdjąć odciski palców i ślady zapachowe. Na miejsce został sprowadzony biegły tłumacz języka angielskiego (…)””Natychmiast po zgłoszeniu policjanci skierowali wnioski o zabezpieczenie monitoringów z bramek na autostradzie oraz ze stacji paliw, na których Holender miał się zatrzymywać z porywaczami. Wspólnie z 43-latkiem objeździli też wszystkie miejsca w Warszawie, które zapamiętał podczas przejeżdżania przez miasto.”

„Gdy śledztwo nabierało rozpędu, wyszło na jaw, że zapis nagrań z monitoringu nie odpowiada zeznaniom mężczyzny. „Uprowadzony” Holender był na nagraniach sam – z uśmiechem na ustach płacił za paliwo i przejazdy na autostradzie, nie było też po nim widać żadnego niepokoju. W jego samochodzie nie było porywaczy. Mimo pouczenia o konsekwencjach za składanie fałszywych zeznań, 43-latek obstawiał przy swojej wersji zdarzeń. Jak się okazało, mężczyzna upozorował swoje porwanie, bo chciał usprawiedliwić przed żoną swój nagły wyjazd z Polski.”

„Z zebranego materiału wynikało, że za nagłym powodem wyjechania mężczyzny z kraju i za historią o jego porwaniu stała relacja sercowa, o której nie chciał mówić wprost- relacjonują policjanci, sugerując, że 43-latek mógł udać się do Polski z wizytą do innej kobiety”

A teraz najlepsze 😬

„Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty prokuratorskie za składanie fałszywych zeznań i zawiadomieniu o przestępstwie, które nie zaistniało. Do wszystkiego się przyznał. Teraz stanie przez polskim sądem, który może go skazać nawet na 8 lat więzienia.

”Mistrz z tego „Latającego Holendra”! 😂

——————————————-

Jak myślicie, która z Pań będzie mu paczki do więzienia wysyłała? 😉

Hmm 🤔 to chyba historia z tych, które tłumaczy się kryzysem wieku średniego? Jak myślicie, jest coś takiego? Czy to tylko kolejne pojęcie, które ma tłumaczyć pewne słabości płci brzydszej? 😉

Pełny artykuł

Jeśli chcesz włączyć się do dyskusji, zapraszamy na nasze SM: Facebook, Instagram, LinkedIn. 🙂💐👍

Napisz komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.